Септіма-Консалтинг Septima-Consulting - впровадження автоматизованих систем управління підприємствами
впровадження, інтеграція та підтримка комплексних інформаційних систем
ГоловнаГоловна Зв'язатисяЗв'язатися Мапа сайтуГоловна

Офіс в Україні
02055, Україна, Київ
пр. Григоренка 28, оф. 90
тел.: +380 44 353 60 56
факс: +380 44 575 93 38
marketing@septimaconsulting.comОфіс в Азербайджані
AZ1029, Азербайджан, Баку
Нариманівський р-н, Алескер Гайибов
тел.: +994 50 225 31 12
e-mail: office@gamma.az


Infor FHM SunSystems
Клієнти

Some name

НовиниПартнери

AGroup
Infor FMS SunSystems

Про систему

Більше 18000 організацій у 180 країнах світу використовують Infor FMS SunSystems для управління своєю фінансово-господарською діяльністю. За наявності 27 мовних варіантів, локальної підтримки, унікальної гнучкості та здібності швидко реагувати на зміни ділового середовища та законодавчого регулювання, Infor FMS SunSystems є найкращим вибором для підприємств, які прагнуть поєднати жорсткий фінансовий контроль з гнучкими комерційними процесами.

Inform FMS SunSystems багатофункціональна фінансова система. Дизайн системи базується на єдиній багатовимірній книзі операцій з великою багатовалютністю та необмеженими аналітичними можливостями. Ідеальний фундамент для фінансової, податкової та управлінської звітності. В системі реалізовані бізнес-процеси управління закупівлями, продажами та складами. Система доступна багатьма мовами і відповідає всім відомим бухгалтерським стандартам. Система локалізована та має багато успішних впроваджень як у світі, так і в Україні. Infor FMS SunSystems є ідеальним рішенням для фінансових, страхових компаній, бюджетних та державних установ, дистриб'юторських, телекомунікаційних та сервісних компаній, нафтових та газових компаній, а також успішно впроваджується у готельному бізнесі.

Багато українських та міжнародних компанії вибрали SunSystems як корпоративну систему управління фінансово-господарською діяльністю у всіх своїх підрозділах.

Infor FMS SunSystems