Септіма-Консалтинг Septima-Consulting - впровадження автоматизованих систем управління підприємствами
впровадження, інтеграція та підтримка комплексних інформаційних систем
ГоловнаГоловна Зв'язатисяЗв'язатися Мапа сайтуГоловна

Офіс в Україні
02055, Україна, Київ
пр. Григоренка 28, оф. 90
тел.: +380 44 353 60 56
факс: +380 44 575 93 38
marketing@septimaconsulting.comОфіс в Азербайджані
AZ1029, Азербайджан, Баку
Нариманівський р-н, Алескер Гайибов
тел.: +994 50 225 31 12
e-mail: office@gamma.az


HRB Portal
Клієнти

МТІ

НовиниПартнери

HansaWorld
 информационная система управления персоналом

HRB Portal — інформаційна система управління персоналом та розрахунку заробітної плати.

Інформаційна система управління персоналом HRB Portal — сучасний високотехнологічний продукт для великих та середніх підприємств, що забезпечує автоматизацію процесів кадрового обліку, штатного розпису та розрахунку заробітної плати будь-якої складності.

HRB Portal може бути корисним:

  • підприємствам великого та середнього бізнесу, які потребують ефективному управлінні кадрами та надійною системою розрахунку заробітної плати;
  • компаніям-постачальникам кадрових послуг (система допоможе аутсорсинговим та аутстаффінговим компаніям обслуговувати своїх клієнтів, керуючи практично необмеженою кількістю персоналу);
  • розподіленим компаніям (компаніям з розподіленою структурою HRB допоможе ефективно керувати своїми філіями та підрозділами в Україні та в будь-якій точці світу);
  • компаніям з великою кількістю «польових» співробітників;
  • компаніям із позаштатними співробітниками (допоможе налагодити контроль та облік позаштатних співробітників, наприклад управління роботою страхових агентів в страхових компаніях);
  • іноземним компаніям та компаніям з іноземними інвестиціями (оскільки система є міжнародною і успішно обслуговує не тільки ринок СНД, а й великі світові бренди у всіх галузях).

HRB Portal — простий у роботі, легко керований, економічний та гнучкий у впровадженні продукт.

Доступ до системи здійснюється через Інтернет. Є вбудований графічний редактор бізнес-процесів, що базується на BPMN (з можливістю відстеження стадій бізнес-процесу). Це дуже сильно полегшує роботу в системі та робить її доступною для будь-кого співробітника у компанії.

HRB Portal легко вбудовується в базу програмних продуктів, яка вже працює у вашій компанії (можливість інтеграції, вивантаження та завантаження даних з 1С, SAP, Парус та ін.)

Унікальність інформаційної системи керування персоналом HRB Portal полягає насамперед у його модульній структурі — компанія може придбати тільки ту частину порталу, яка їй потрібна безпосередньо на вирішення конкретних завдань. Якщо потрібно автоматизувати розрахунок заробітної плати або облік автотранспорту, вам не обов'язково купувати всю систему, можна встановити тільки необхідні модулі.

Впровадження інформаційної системи управління персоналом — відповідальне явище у долі кожної компанії, і тут важлива кожна деталь: мало вибрати хороший продукт, важливо знайти досвідчену команду, яка його впроваджуватиме і, що не менш важливо, підтримувати. Часто між партнерськими компаніями виникають питання, у вирішенні яких досвід, відповідальність, бажання домовлятися та допомагати вирішують набагато більше, ніж договори, контракти та фінансові зобов'язання. Наші консультанти мають величезний досвід впровадження та підтримки представлених програмних продуктів, а наша мета — це довгострокове дружнє співробітництво та щоденна праця на благо наших клієнтів.